Stalo se

Ukázky z fotogalerie

P1040817 DSCN1193 DSCN0462 DSCN0458 DSCN0628 OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSCN1701 P1120985 P1130200

Puťák léto 2020

Jelikož se bohužel kvůli celosvětové pandemii COVID-19 letošní tábor neuskutečnil, rozhodli jsme se na konci prázdnin uspořádat pro děti alespoň prodloužený víkendový program ve formě „puťáku“.

V pátek, 21.srpna v 16:00, se na klobouckém náměstí sešlo 16 táborníků, na které dohlíželo 8 vedoucích, a samozřejmě nechyběl i náš kvalifikovaný zdravotník. Děti předem nevěděly, kde se plánované tábořiště nachází. Museli se k němu postupně dostat plněním různých šifer. Naštěstí vše správně vyluštily a v podvečer zdárně dorazily ke kašnickému lesu, zvanému „Pod kopcama“. Tam na ně už čekala teplá večeře a postavené stany, ve kterých se přespávalo. Po večeři jsme se všichni přesunuli k ohníčku a zpívali za doprovodu kytary táborové písně.

Druhý den také vycházel z klasických táborových zvyklostí: hrály se různé hry, připravoval se oběd na ohni apod. Jelikož byl slunečný a parný den, tak nás odpoledne přijeli schladit studenou vodou dobrovolní hasiči z Klobouk u Brna, za což jim velice děkujeme. Večer se pak bohužel přihnala bouřka, ale vše jsme zvládli a ve zdraví a s úsměvem noc přečkali.

V neděli dopoledne se odehrálo ještě pár táborových her a pak nezbývalo už nic jiného než poklidit tábořiště a vydat se zpět na náměstí do Klobouk, kde náš „puťák“ oficiálně končil.

Děkujeme dětem za pěkný prodloužený víkend a také rodičům, že nám opět dali důvěru svěřit nám své ratolesti. Pevně doufáme, že se situace ohledně koronaviru co nejdříve uklidní, a že v příštím roce 2021 tábor uskutečníme tak, jak tomu bylo v předchozích letech.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat